Kvalitní a kalibrované koncové měrky

Především pro profesionální využití v mnoha oblastech průmyslu je nutné, aby veškeré nářadí a nástroje bylo pouze k nejkvalitnějších materiálů. Proto nabízíme nástroje vyrobené s využitím nejmodernějších technologií.

koncove-merky-dlouhe

  • Díky sledování nových světových i tuzemských trendů naše technologické postupy stále inovujeme.
  • Tím pádem můžeme nabídnout nejen stále kvalitnější produkty, ale také neustále svou nabídku rozšiřujeme o skladový sortiment v takové míře, abychom našim zákazníkům splnili jejich požadavky v nejširším rozsahu a co nejkratší dodací lhůtě.

U nás můžete vybírat produkty pro soustružení, frézování, závitování i vrtání. Na našich stránkách najdete sortiment rozdělený do několika kategorií a následně podkategorií tak, aby se pro vás stal co nejpřehlednějším.

Koncové měrky disponují přesností podle norem

Jednou ze součástí našeho sortimentu jsou také koncové měrky. Koncové měrky jsou ocelové destičky nebo hranoly, které vynikají přesností až 0,001 mm. Mohou být vyrobené z vysoce kvalitního keramického materiálu.

  • Koncové měrky, které se v praxi nazývají Johansonovy měrky, dodáváme jako sady v počtu 31, 87 nebo o 103 dílech.
  • Výhodou sady je především to, že lze skládáním sestavit žádané rozměry.
    • Stačí přiložit měrky k sobě a díky jejich přilnavosti se vytvoří spojení.
    • Toto spojení je umožněno především vysokou povrchovou přesností.

147236-0-koncove-merky-johansonka-0-5-100

Nabízené produkty jsou v příznivých cenách a je možno je dodat včetně kalibračních listů, které pocházejí z akreditované laboratoře.Jednotlivé koncové měrky můžeme také našim zákazníkům dodat samostatně, a to až do rozměru 1000 mm. Garantujeme, že každá jednotlivá koncová měrka je vyrobena z vyzrálé, speciálně legované oceli a má jednoznačné identifikační číslo. Přesnost koncových měrek je dána dle technické normy ČSN DIN EN ISO 3650.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru