Dřevěný nábytek a dekorace

Není ani pochyb, že v každé domácnosti se nalezne něco dřevěného, ať se jedná o funkční nebo designový prvek. Dřevo zpracovávají do výsledné podoby nejen truhláři a nábytkáři, ale rovněž i kutilové, kteří si oblíbili práci s dřevem. Je ale také pravdou, že je zapotřebí si pořídit vhodné nástroje, se kterými půjde práce pěkně od ruky. A úplně nejlepší je nalézt takového dodavatele či prodejce, který má vše potřebné na jednom místě. Nejen veškeré vybavení včetně dřevoobráběcích a kovoobráběcích strojů, ale také různé elektrické i ruční nářadí a další potřebné nástroje. Kde v nabídce nechybí ani nábytkové kování, měřidla a samozřejmě laky, lepidla a tmely.

šablona

Ráj pro kutily i firmy

Jedním takovým místem je Šimek proficentrum, který se více než 29 let stará o řemeslníky i kutily a nabízí jim vysoce kvalitní sortiment. Firmy dokonce mohou zakoupit kvalitní vzduchotechniku, lakovny seženou potřebné vybavení a v nabídce nechybí ani stroje pro zpracování palivového dřeva. Aby toho nebylo málo, tak zde můžete nalézt rovněž zahradní a stavební techniku. Moderní prodejní areál je zkrátka ráj a na ploše 1 500 m2 můžete vybírat značkové a kvalitní produkty. Součástí prodeje nejsou jen stroje a nástroje či další potřebné věci, ale poradenství a v neposlední řadě i financování, tudíž nemusíte na potřebný stroj ani dlouho čekat, než byste našetřili potřebný finanční obnos.

vrtací šablona

Zacíleno na přesnost

Ve výrobě je nesmírně důležitá přesnost. Je pravdou, že žijeme v době, kdy nám moderní technologie mnohé usnadňuje. Například vrtací šablona slouží pro velmi přesné a produktivní ruční spojování. Jedná se o kolíkování nábytkových spojů, kde vše musí být rozvrženo s naprostou přesností. Vrtání těchto otvorů je určeno pro vložení příček, polic nebo mezistěn. V nabídce jsou i speciální verze, které jsou určeny na zásuvky či jiné úchyty. I v tomto případě se můžete spolehnout na vysokou kvalitu, kterou zaručují velmi známé značky jako je Bosch, Dribex, Hettich, Fachmann, Pinie a mnohé další.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru