Značka, která se neustále rozšiřuje

Čas se skutečně zastavit nedá a s ním ani rozvoj moderních technologií. Je ale skutečně pravdou, že jsou pro společnost, rodiny i jednotlivce obrovským přínosem. Pokud bychom se zaměřili na některé výrobce, poté rozhodně narazíme na značku Carneo, která vznikla v roce 2009. Nicméně své produkty neustále hardwarově zdokonaluje, a tak je opravdu z čeho vybírat. Rozhodně jejím přínosem je, že neustále se rozvíjí a v podstatě tak naplňuje jisté představy svým uživatelům.

carneo-klavesnica-bt-bk268-1-v

Chytré prvky do chytré domácnosti

Existuje mnoho různých produktů, které se hodí pro naše chytré domácnosti. Pojďme se společně podívat na některé z nich, které nám nabízí tato značka.

  • Ještě nedávno by se nikomu nesnilo o tom, že by mohla existovat klávesnice bez drátů. V současné době se již nikdo nepozastaví nad tím, že si může pořídit bluetooth klávesnice, které mají plug and play vlastnosti a nemusí se již instalovat nějaký software. Zakoupit se dají s USB přijímačem, který se jednoduše může vložit do USB v televizi. Tím se ovšem klávesnice stává skvělým nástrojem i pro jiná zařízení jako PC, PAD, HD přehrávač a další. Vestavěná lithiová baterie 300 mAh slibuje bezproblémové užívání po celý týden.
  • LED pás Carneo Smartlight se dá ovládat hlasem pomocí Amazon Alexa nebo Google Home. Jinak mu nemůžeme upřít jeho možnosti působení. Dá se totiž umístit kamkoliv a vždy jeho barevné spektrum nabudí tu správnou atmosféru. Samozřejmě s vaší pomocí, kdy si ho nastavíte přes aplikaci SmartLife. Poté samozřejmě můžete libovolně měnit barvu i intenzitu světla.

carneo-homeguard-ex-wifi-ip-externa-kamera-v

  • Pokud máte rádi cestování, tak rozhodně se zaměřte na venkovní Wi-Fi kameru HomeGuard, která bude vše sledovat za vás. Jakmile zaznamená jakýkoliv pohyb či zvuk, nelení a do vaší aplikace pošle záznam, který vás upozorní, že něco není v pořádku. V tomto případě funguje lépe, než hlídací pes.
  • A abychom neopomenuli, tak televize nemusí sloužit jen jako přijímač televizních programů. Chybu totiž rozhodně neuděláte s Android box TV. Nyní už nebudete přepínat programy a zjišťovat, co by vás asi tak nejvíce bavilo. Můžete využít Android aplikace a dostatečně se pokochat na internetu, pustit si internetové rádio, streamování videa z YouTube nebo si jednoduše vybrat z tisíce her, které nabízí Google Play.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru