Závěsné toalety s vestavěným bidetem vás uchvátí

O rekonstrukci toalety se až tak moc často nedočtete, ale pokud se k ní chystáte, máme pro vás skvělý tip pro naprosto úžasnou změnu. Možná se vám na první pohled bude zdát tento unikát příliš drahý, ale když zjistíte, co všechno dovede a umí, budete překvapeni a možná zatoužíte tento luxus pozvat do vašeho příbytku.
Ti, kdo mají možnost a dostatek prostoru, volí ke klasické toaletě zároveň i bidet. Není to už žádný luxus, naopak je to velmi i mnohdy zdravotně žádoucí doplněk.

toaleta spolu s bidetem

Obzvláště, pokud máte předpoklady pro tvorbu hemeroidů, takže bidet je vhodný doplněk. Někdo volí i toaletu a bidet v jednom v levnější verzi, kdy máte nainstalovanou v těsné blízkosti WC i ruční sprchu. Ale není to zrovna moc komfortní, nehledě na to, že díky sprchování musíte neustále vytírat podlahu po neposedných kapičkách vody. Ale přesto s tím mnozí souhlasí, protože si myslí, že jim nic jiného nezbývá, když už po bidetu tolik touží. A přijde jim, že pro své zdraví a pohodlí udělali dost.
Ale – internet je neprobádaná spousta kreativních nápadů a úžasných novinek! A když si něco velmi přejete, Vesmír vám „to“ pošle. Takže, když se zaberete do hledání inspirativních novinek, které jsou dostupné i na našem trhu, možná na vás z ničeho nic blikne reklama na závěsnou toaletu se zabudovaným bidetem. A je „vymalováno“. Zamilujete se do ní.

aromaterapie s vůní

Tyto stojící anebo i závěsné toalety se zabudovaným bidetem jsou naprostým unikátem, kdy odpadá používání toaletního papíru a dodávání stále čistých a suchých ručníků. V jejich vybavení je posouvatelné rameno s tryskami a vy si sami volíte v pěti stupňovém nastavení sílu proudu vody, teploty i polohování trysek tak, abyste byli naprosto spokojeni. A tuto volbu můžete uložit do paměti uživatelského nastavení, takže máte již navždy vystaráno! Jak mužský zájem, tak i ženský zájem má jiné polohování a tento způsob mytí je plně uspokojuje. Už nemusíte větrat nepříjemné pachy z oné místnůstky a vynakládat spoustu peněz za různé spreje, které ostatně nepřispívají ke zdravému ovzduší anebo aromaterapii, ale systém je vybaven zároveň i automatickým pohlcovačem zápachu z toalety.
A cestu k ní najdete i ve tmě. Noční světlo vám cestu usnadní!

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru