Vymalování dětského pokoje

Jak vymalovat dětský pokoj, když čekáte svůj první přírůstek? Je to naprosto jednoduché spousta nadšených rodičů se snaží před příchodem miminka dětský pokoj vymalovat a položit novou podlahu, aby byl pokoj čistý a nijak nezávadný pro miminko. K vymalování můžete volit klasické tradiční barvy. Což někteří lidé stále uznávají a nemohou si pomoci. Pro holčičku jasně růžovou, ale můžete mít i starorůžovou nebo světle či tmavě růžovou. Pro chlapečka jak jinak než modrou barvu. Tady taky můžete upustit fantazii a vybrat královskou modrou, tyrkysovou, či světle modrou, jako je barva nebes při jasném slunečním dnu.

růžová

Ovšem můžete se pustit i do jiných barev než jsou ty tradiční. Můžete vymalovat do zelena nebo nechat stěny čistě bílé. I bílé stěny mají své pozitivní věci. Když umíte pěkně malovat, můžete dětský pokoj vymalovat dětskými pohádkovými postavičky nebo nějakými zajímavými motivy. Můžete mít na zdi Bob a Bobka králíky z klobouku nebo například krtečka s kalhotkami. Fantazii se meze nekladou, ovšem chce to umět aspoň trochu malovat, aby postavičky vypadali jako postavičky. Pro ty, co neumí malovat, nevěšte hlavu. V dnešní době můžete pořídit krásné nalepovací tapety, které za vás tento problém vyřeší. Stačí se je jen objednat a nalepení zvládne každá nastávající maminka. Některé tapety jsou samolepící, což bych řekla, že je ta nejlepší volba nemusíte se mořit s lepidlem.

pokoj

Vše je pak upatlané a někdy tapety ani nedrží zrovna dobře. Samolepící fólie za vás tento problém vyřeší. Stačí ji jen sloupnout z podkladu a pěkně rovně nalepit na zeď. Tak, aby na tapetě nebyly žádné bublinky a byla krásně rovná. Pak už jen zbývá ozdobit a vybavit pokojíček. Nad postýlku můžete umístit háčky na plyšové obláčky, dřevěné balónky nebo praporky se jménem miminka. Někdy rodiče volí i vtipné nápisy na zeď. Myslím, že fantazii se meze nekladou.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru