Voňavá přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika válcuje chemické kosmetické přípravky, je stále více žen, které upřednostňují přírodní složení svého osobního krému, který nanáší na obličej. Jsou ženy, které si nedovedou představit, že si použily sprchovací krém obsahující nepovolené látky. Bohužel i takové kosmetické přípravky se k nám dostanou na trh, a to díky tomu, že na internetu může prodávat snad kde kdo. Samozřejmě prodejce by měl odpovídat za to, že to, co prodává je nezávadné, ale reklamujte pak u někoho, kdo neuvedl žádný poctivý kontakt, jen emailovou adresu.

rozhlehlý lán levandule

Proto, obzvláště u nákupu kosmetiky na internetu, je nutno dbát zvýšené ostražitosti. Nemá smysl hledět jen na cenu a nakupovat ve velkém, protože „se to vyplatí“.  Odměnou vám může být vyrážka, lišej či ekzém, kterého se pak jen tak nezbavíte.
Proto je nutné číst i složení neznámých kosmetických výrobků a jen tak se vyhnete případným zdravotním komplikacím a problémům. Nejlepší je navštívit weby ověřených domácích přírodních lékáren a tuzemských výrobců přírodních certifikovaných bio krémů a bio produktů. Tam nemůžete šlápnout vedle!
Inspirujte se přírodou. Tyto firmy pořádají i Dny zdraví, kdy dokážou uspořádat na celý víkend setkání podobně smýšlejících lidiček, kteří se seznamují s jejich výrobky a novými známými pod širým nebem. Zúčastňuji se pravidelně takovýchto setkání a mohu vám potvrdit, že je mi mezi stejně smýšlejícími lidmi dobře.

růžový přírodní krém na tělo

I děti, které tam bosky pobíhají mezi dospělými jakoby přišly z jiné planety. Nezlobí, smějí se, hrají si, jsme všichni jakoby spříznění. Lidé se na sebe usmívají, přejí si hezký den. Bývá připraveno vegetariánské jídlo, žádný alkohol, spousta stánků lidiček, kteří vyznávají a umějí zase na oplátku své řemeslo. Takže každý si přijde na své. Pod širé nebe zavítá i pán, který učí lidi se smát, se svým Léčivým divadlem přijede i úžasná paní Gabriela. A na závěr víkendu se u ohně všichni rozloučíme a organizátoři nám předají poselství ducha „dobra“ pro dny příští.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru