Sušička prádla jako nový přírůstek

Před pár lety by asi každá hospodyňka zapochybovala, kdyby jí někdo nabídl, že si může zakoupit produkt, který bude velmi podobný automatické pračce, ale s tím rozdílem, že umí sušit prádlo a to tak, že již nebude nutné používat kolíčky na prádlo, vnitřní sušáky nebo šňůry. Tohle by hlava nebrala. Avšak v současné době je tento stav celkem běžnou realitou a všichni si jej dokonale chválí. Prádlo se totiž skutečně suší snadno a rychle. Sušička na prádlo tak získala skutečně mnoho svých zájemců, kteří na ni nenechají dopustit. Samozřejmě její prodej zase posunul dopředu moderní technologii a tudíž v dnešní době je na výběr mnoho rozličných modelů. Rozhodně potěší i ta skutečnost, že si lze tento výrobek snadno pořídit i do malého bytu.

sušička s pračkou

Vybíráme sušičku na prádlo

  • Velikost – je pravdou, že standardní rozměr je velmi podobný klasickým automatickým pračkám, avšak si lze zakoupit i úzký model, který se novinkou na trhu, ale pro malou domácnost je tak ideálním řešením. Ani úzké provedení nemá vliv na kapacitu sušení a s přehledem se sem vejde i například 8 kg prádla, což je pro rodinu skutečně dostačující.
  • Vestavnou nebo volně stojící – zde skutečně záleží na volném prostoru. Volně stojící se dá postavit prakticky kamkoliv, ačkoliv nejvíce jí to bude slušet vedle pračky. Ale vestavné sušičky se dají zabudovat do volných prostorů, což je zase například využití nějakého místa.
  • Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem je velmi moderní přístroj, teplo při sušení neuniká ven a tak je zde i větší energetická úspora. Hodí se i k sušení velmi jemných textilií.
  • Kondenzační sušička s topným tělesem – vzduch se ohřívá pomocí topného tělesa, což je náročnější na spotřebu energie, ale zase je to rychlejší způsob.

pračka a sušička
Samozřejmě i zde se můžeme setkat s různými chytrými funkcemi, tudíž si každý může vybrat odpovídající styl a možnost, která mu bude nejvíce vyhovovat a usnadní tak používání. Nicméně již teď je jasné, že se správnou sušičkou nikdo chybu neudělá.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru