Spolehlivé elektrocentrály s tichým chodem


Mít vždy k dispozici záložní zdroj energie je důležité především při nečekaném výpadku elektrické energie. Celý proces připojení je velice rychlý a plně profesionální. Podpora HOTLINE je vám k dispozici 24/7 a reaguje velice pružně. Společně se záložním zdrojem přijede tým techniků, který vás během několika okamžiků opět připojí.

 • Další výhodou je nízká hlučnost elektrocentrál.
 • Tichá elektrocentrála má hlučnost max. 50db.
  • Pokud se jedná o noční provoz, pak jsou k dispozici elektrocentrály s hlučností do 40db.

elektrocentrála

Tyto záložní zdroje jsou vybavené kapotáží, která maximálně eliminuje hluk motoru, výfuku a dalších součástí. Moderní elektrocentrály světových značek fungují bez poruch a závad. Pokud se přeci jen nějaký problém vyskytne, je okamžitě řešen servisem. Během pronájmu elektrocentrály se také můžete spolehnout na servis v oblasti obsluhy a tankování. Tím pádem je zajištěný nepřerušovaný chod.

Elektrická energie může být i pod širým nebem

Při pravidelné údržbě sítě dochází k omezení provozu pro odběratele. Pro tyto případy je připravený balík služeb, který je nastaven přesně na míru požadavkům klienta.

 • Spadá sem:
  • výkon agregátu
  • délka kabelového vedení
  • možnosti připojení

elektrocentrály
Každé realizaci předchází podrobné zmapování požadavků klienta i prostředí, ve kterém bude elektrocentrála umístěna. Od těchto parametrů se odvíjí způsob instalace a umístění elektrocentrály. Mobilní elektrocentrály jsou v současné době velmi využívané například při pořádání koncertů pod širým nebem, na festivalech nebo soukromých party. Je to také ideální řešení pro osvětlení a hudební kulisu při netradičních svatebních obřadech v přírodním prostředí. Klient se prakticky nemusí o nic starat. Půjčovna elektrocentrál Brno zajistí pochopitelně také dopravu zdroje na místo realizace. A to jak v případě malých agregátů, tak i u zdrojů dosahujících 3MW.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru