Sledujte inzeráty

Existuje několik internetových serverů, kde se dají krásně a přehledně najít nemovitosti, které zrovna hledáte. Chtěli byste si na stáří udělat radost a pořídit si nějaké místo, kde budete přes léto nebo i přes zimu odpočívat? Podívejte se na dostupnou nabídku, ale nebudeme vám mazat med kolem úst, protože jejich ceny už tak krásné nejsou. Rostou každým dnem, protože v souvislosti s šířením onemocnění koronaviru a s následným zamezením cestování se opravdu hodně Čechů rozhodlo, že budou investovat do chat a chalup, kde by trávili své dovolené, které předtím směřovaly někam k moři nebo prostě do zahraničí. Tím pádem jejich ceny opravdu obrovsky vzrostly a nemovitostí je málo. Projevuje se to i na trhu s byty a domy – jejich ceny jsou také tento rok docela vysoko, rozhodně o moc více než loňské jaro, kdy se nevědělo, co karanténa a lockdown přinesou a co bude s obyvateli České republiky nadále.

hrubá stavba

Vychytejte to

Jak se říká, kdo hledá, najde. Nemusíte se totiž koukat jen po nemovitostech, které vypadají jako z cukru. Přece je hezké, pokud si místo, kde budete bydlet nebo trávit letní měsíce, upravíte zcela dle svého stylu a tak, jak budete potřebovat. Aby tam hlavně byla kvalitní koupelna a WC, a aby kuchyňská linka odpovídala požadavkům vaší ženy. Rekonstruovat není snadné, ale ten výsledek, ten určitě stojí za to.

stavba domu

Zvláště, když si dnes můžete všechno dokumentovat fotografiemi a pak si udělat srovnání, jak to vypadalo předtím, a jak potom. Věříme, že se vám do rekonstrukce třeba teď nechce. Ale kdy jindy než na samotném začátku se do toho vrhnout, protože pak až přijdou děti a celý váš byt bude zahrnut nábytkem, se vám do toho už jisto jistě chtít nebude nebo to bude minimálně o dost komplikovanější a náročnější takovou rekonstrukci provést. Pokud máte kde bydlet, pusťte se do toho a do vánočních svátků budete ve svém!

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru