Projekt Zelený Zlonín

Jen kousek od hlavního města Prahy, zhruba ve vzdálenosti 7 km, se realizuje výstavba pasivních domů u Prahy. V průběhu 3 let by zde mělo vyrůst okolo sta velmi zajímavých domků. Výhodou je unikátní technologie a celkově zajímavé technické řešení. Rodinné domy u Prahy ale nabízí daleko větší možnosti a jsou přínosem pro rodiny i jednotlivce. Předně se jedná o ekonomické, ekologické a zdravé bydlení. Obec Zlonín je poměrně pěkné místo s okolní přírodou a širokými možnostmi. Je zde velmi dobrá dostupnost a to jak vlastní dopravou, tak autobusem nebo vlakem. Nechybí zde mateřská a základní škola. Přirozeně si své zde naleznou i sportovci a dokonce milovníci golfu. Klidné prostředí poskytne perfektní zázemí.

kuchyn

Úsporné bydlení

Díky moderní technologii a materiálu, se dá skutečně bydlet komfortně a s nízkými náklady. Právě tento způsob bydlení nabízí pasivní domy Zlonín.

 • Vyšší komfortní bydlení.
 • Nízké náklady na vytápění objektu.
 • Efektivní přívod vzduchu, tudíž příjemné bydlení jak v zimě, tak v letním období. To zajišťuje rekuperace.
 • Žádné extrémní výkyvy teplot v místnostech.
 • Využívání pasivních tepelných zisků
  vnější zisky jsou ze slunečního záření, které prostupuje okny
  vnitřní zisky jsou získávány od lidí, které zde bydlí a pohybují se, dále od domácích spotřebičů
 • Antialergenní prostředí.
 • Úspora energií, která je až 90 % oproti běžnému domu.

obyvaci-pokoj

Novostavby u Prahy jsou skutečně perfektně promyšlené stavby domu na klíč do posledního detailu. Je pravdou, že počáteční investice může být trochu dražší, ale to nic nemění na tom, že se to mnohonásobně vrátí zpět v úsporách za energii. Navíc domky splňují všechny podmínky, že lze požádat o dotaci, o kterou může žádat pouze první vlastník domu. Přirozeně finanční podporu lze čerpat až po kolaudaci domu. Pasivní domy v obci Zlonín jsou skvělou volbou efektivního bydlení, které si na pohled hned zamilujete a to jak prostředím, tak výstavbou.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru