Přišel čas se zamyslet

Jste ve stresu ze svého zaměstnání, objevila se u vás jedna z civilizačních chorob, například cukrovka, navíc zdravé stravě moc nedáte a celkově se cítíte slabí a máte málo energie. Těmito slovy by svůj současný život mohlo určitě zhodnotit nemálo našich vrstevníků. Žijeme bohužel v době, kdy úspora času je na prvním místě a lidský element jde zcela stranou.
Jenže když se pořádně rozhlédneme nebo hlouběji zapřemýšlíme, jak je možné, že dříve neměli lidé problémy například s početím dítěte? Jak je možné, že dříve neměli problémy s nádorovými onemocněními nebo s dalšími nemocemi a chorobami, které jsou způsobené především dlouhodobým stresem nebo nezdravým způsobem života?

závěsy a útulnost

No prostě a jednoduše proto, že žili více vyrovnaně, nehnali se dopředu za bohatstvím a mocí, užívali si více každodennosti života, někdy jim zkrátka ani nic jiného nezbývalo. Celkové tempo bylo pomalejší.
Ne nadarmo se říká, že všechno souvisí se vším. Ta obrovská nadmíra elektroniky, která nás obklopuje, si nezadržitelně vybírá svou daň, a to se určitě projeví na naší generaci v době stárnutí. Prosím, zamysleme se tedy nad tím, co bychom pro sebe a své rodiny tedy mohli udělat. Věnujme více času něčemu, co nám bude dávat smysl a nehoňme se přehnaně za bohatstvím a konzumem. Ve stáří stejně zjistíme, že k životu toho potřebujeme opravdu málo. Buďme minimalističtí, budeme i šťastnější.

spaní je důležité

I mezi těmi čtyřmi stěnami, kde trávíme, dá se říct, určitě jednu třetinu dne, bychom měli dbát na to, jak si je uzpůsobíme k ideálnímu a kvalitnímu spánku, který bychom měli co nejvíce propagovat a prosazovat. Nejenom kvalitní matrace jako z reklamy je důležitá, neméně důležité je i to, abychom zde dokázali vypnout mozek a zrelaxovali se dosyta, abychom druhý den mohli podávat zase ty nejlepší výkony. Projděte si všechny možnosti a využijte na internetových stránkách vše o zařízení ložnice, kde si pobrouzdáte, jak mít zařízenou tuto místnost adekvátně ke kvalitnímu bytí v ní.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru