Překvapte svou lásku na svatého Valentýna

Den zamilovaných se blíží a vy ještě nevíte, čím potěšíte svou lásku? Dárky jako hrnečky se srdíčkem, nebo přívěšek na řetízek už jsou značně okoukané. Vyzkoušejte něco nového a originálního. Vyzkoušejte nedioptrické barevné kontaktní čočky a udělejte ze sebe svůdnou kočku, nebo stydlivou modroočku. Poradíme vám, jak na to.

barevná čočka

Změňte image

Každý z nás má rád překvapení a na svatého Valentýna očekáváme nějakou pozornost od člověka, kterého milujeme. Vezměte letos věci do svých rukou a zorganizujte pěkný večer. Pozvěte partnera na večeři. Je jedno, jestli ji připravíte doma, nebo zajdete do oblíbené restaurace. Vy ale musíte být jiná. Kupte si nové šaty, zajděte ke kadeřníkovi nebo si vytvořte účes sama, ale jiný než obvykle. Pokud máte kratší vlasy, kupte si příčesek, dlouhé vlasy vyčešte do drdolu, nebo je nechte jen tak rozpuštěné, natočené nebo naopak vyžehlené. Nepodceňte ani líčení. Červená rtěnka vypadá skvěle a sexy, zapomeňte tentokrát na růžové či fialové tóny. Pomocí barevných kontaktních čoček dolaďte barvu svých očí, dodají vašemu pohledu hloubku, nebo si dopřejte úplně jinou barvu, například modrou či zelenou. A můžete jít i do výstřednější fialové či oranžové – změna bude nepřehlédnutelná. Nakonec už jen barevně dolaďte oční stíny a naneste řasenku. Vše může být tentokrát výraznější, než jste zvyklá, protože světlo svíček bude líčení trochu tlumit.

Že nosíte brýle? To není žádná překážka, naopak budete bez brýlí jiná. Na trhu totiž najdete i dioptrické barevné kontaktní čočky. Výhodou je, že se levá i pravá čočka objednává zvlášť a každá tak může mít jiný počet dioptrií. Stačí se tedy rozhodnout, jakou barvu chcete při této události mít.

kontaktní čočky

Obáváte se z poškození oka či jiných komplikací?

Dioptrické i nedioptrické barevné kontaktní čočky jsou vyráběné ze stejného materiálu jako čočky standardní a jsou stejně bezpečné. Barevná vrstva je uvnitř čočky a nehrozí tak žádné poškození nebo poranění oka. Důležitá je samozřejmě hygiena. Před nasazením čoček je třeba si důkladně umýt ruce, stejně tak i před jejich vyjmutím. Barevné kontaktní čočky vždy ukládejte do speciálního pouzdra se speciálním roztokem, který s každým použitím vyměňte. Při dodržení těchto pravidel nehrozí žádná komplikace a vy si budete užívat radost z krásného hlubokého pohledu a vlastní proměny – nedioptrické i dioptrické barevné kontaktní čočky si jednoduše zamilujete.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru