Popis balení Philips Hue

Moderní a inteligentní https://ib.cvut.cz/ osvětlení skutečně potěší každého technologického nadšence. Pomocí svého chytrého telefonu či tabletu tak můžete ovlivňovat intenzitu světla a jeho rozsvěcení či zhasínání. Skutečnou pohodu, radost a správnou atmosféru si užijete s produkty osvětlení Philips Hue.
Toto inteligentní zařízení sestává z několika základních částí:zobrazení aplikací

  • Mozkem celého systému je Philips Hue Bridge, pomocí něhož dojde ke spojení chytrého telefonu či tabletu se svítidly. Umožňuje propojení s až 50 žárovkami či svítidly a jejich pohodlné ovládání pouze jedním dotykem prstu. Tato součást vypadá velmi stylově a dodá vašemu interiéru nádech modernosti. A přesně taková také je. Pomocí napojení k síti přes Wi-fi router totiž umožňuje ovládání osvětlení téměř odkudkoliv.
  • Když už je řeč o ovládání odkudkoliv, další důležitou součástí je bezplatná aplikace pro iOS i Android. Tato aplikace umožní synchronní ovládání všech světel, stmívání, zvolení správné světelné atmosféry pro danou místnost, naprogramování světla od probuzení až po další usínání, ovládání kdykoliv a odkudkoliv.
  • Spínač a stmívač poslouží těm, kteří u sebe nechtějí neustále nosit telefon. Jednoduše se namontuje na stěnu a používá tak, jak jste dosud byli u ovládání svítidel zvyklí. Pokud chcete, můžete jej snadno vyjmout a používat jako dálkové ovládání s dosahem až 12 metrů.

Při koupi zvážíte, kterou z úrovní nejvíce využijete. Pokud si vystačíte se základní úrovní nabízející pouze teplou bílou nebo pokročilejší s možností barev slunce (bílá přejde do teplé nažloutlé). Top verzi představuje kombinace předchozích s dalšími 16 milióny barev.ovládání tabletu
Samotná aplikace není vůbec složitá. Nejdříve žárovku Philips Hue našroubujte do objímky a zapněte světlo. Poté zapojte Bridge do zásuvky – automaticky se zapne. Pomocí síťového kabelu, který je součástí balení, spojte Bridge s routerem a vyčkejte rozsvícení tří kontrolek. Mezitím si stáhněte aplikaci a následně ji spojte s Bridgem. Následně už se stačí jen seznámit s rozmanitými možnostmi, které toto zařízení nabízí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru