Péřové peřiny se vrací do módy

Péřové přikrývky najdete i v naší nabídce. Na výběr máte z několika možností výplně. Zvolit si tak můžete husí peří v provedení klasik, premium, excelent nebo luxus. O péřové výplni koluje hned několik mýtů a polopravd.

prikryvka-thermo-aloe-vera-140x200cm-celorocni-1120g

Mýty o péřových přikrývkách:
1.       ALERGIE NA PEŘÍ
Spousta lidí se bojí pořízení péřových přikrývek z toho důvodu, že mají alergii na peří. Ve většině případů je to ne peří, ale prach, co dráždí jejich dýchací cesty. Ovšem výrobci již používají takových technologií, že peřiny zbaví prachu a díky použití silné tkaniny nepropustí peřina roztoče ani dovnitř ani ven. Takže ani alergici se nemusí bát používat péřové přikrývky.
2.       HORŠÍ ÚDRŽBA
Dalším mýtem je horší údržba a nemožnost praní. Opak je ovšem pravdou. Tedy v takovém případě, že si zvolíte typ s přídavkem stříbrných vláken, která mají dezinfekční účinky. A jak je to s praním? Pokud máte pračku s dostatečně velkou kapacitou a programem na péřové výrobky, pak můžete peřiny v klidu prát. Díky použití speciálního programu budou pak peřiny krásně nadýchané.
3.        NUTNÉ VĚTRÁNÍ PEŘIN
Možná jste také už slyšeli o nutnosti pravidelného větrání péřových přikrývek, ideálně na slunci. To je ovšem omyl. Je to totiž naprosto zbytečné, a to z toho důvodu, že peří má skvělou schopnost pohlcovat vlhkost. Nemusíte se tak bát navlhnutí peřin. Odpadá tedy práce s jejich pravidelným větráním.
4.       VYSOKÁ HMOTNOST
A že je péřová výplň příliš těžká? Tak to už také dávno neplatí. Klasické duchny jsou totiž dávnou minulostí. Současné peřiny mají peří rovnoměrně rozmístěné a nesesouvá se tak k jedné straně.

prikryvka-luxus-plus-200x200cm-celorocni-1200g-300g-m2

Výhody péřové výplně
A jaké jsou největší výhody péřových výplní? Jednou z výhod je dlouhá životnost. Oceníte u nich také hřejivost, mají totiž skvělé termoizolační vlastnosti. Zároveň jsou měkké a nadýchané.
Není se tedy čemu divit, že se péřové přikrývky opět dostávají do popředí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru