Papírové nádobí pro všechny příležitosti

Papírové nádobí je bezpochyby ideálním řešením pro každého, jak pro soukromé osoby, tak pro prodávající, kteří mají stánkový prodej s rychlým občerstvením nebo provozují různé festivaly a další kreativní činnost. Jedná se prakticky o jednorázové nádobí, které se dá použít jak na teplou, tak studenou kuchyni, a samozřejmě se dají opět recyklovat. Papírové tácky si můžete pořídit v různých velikostech, což umožní konzumaci i většího plátku grilovaného masa nebo klobásky s chlebem a hořčicí. Přirozeně nechybí v nabídce ani papírové kelímky na pití studených i teplých nápojů. Pro cestování je toto papírové nádobí zcela ideální možností.

papírový tácek

Bohatá škála papírových produktů

Plastové nádobí se pomalu vytrácí z trhu a nahrazuje se papírovými produkty. Nicméně díky tomu jsou k dispozici různé velikosti papírových tácků a misek, ale rovněž i papírových kelímků, které jsou určeny na různý objem tekutiny. Pro horké nápoje jsou dokonce k dispozici i praktické papírové podnosy na dva nebo více nápojů. Zákazníci tak mohou zakoupit větší množství teplých nápojů, které pohodlně donesou ke své skupině. Navíc si mohou svůj nápoj zajistit i praktickým víčkem, do kterého se dá velmi snadno prostrčit brčko.

papírový kelímek

Nabídka pro prodejce

Určitě se vyplatí udělat zásobu tohoto materiálu, zvláště na letní období. Firma Jarico, která působí na trhu od roku 1994, se zabývá hlavní činností, kterou je distribuce obalů a obalového materiálu. Ten je samozřejmě zaměřený pro široké spektrum zákazníků a je určený jak pro velkoobchod, tak maloobchod. Bylo by smutné, kdyby se výrobce nerozvíjel ve své obchodní činnosti, což ovšem u firmy Jarico nehrozí a nabídka se tak rozšířila o sortiment se zaměřením na čistící a hygienické potřeby a další praktické pomůcky. Součástí sortimentu jsou rovněž dárkové obaly a mnoho dalších praktických pomůcek.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru