Pánské parfémy

V oblasti, jakou jsou pánské parfémy, je možné si vybrat z různých druhů. Konkrétní výběr tak můžete přizpůsobit nejen dané příležitosti, pro kterou je určen, ale také povaze nebo momentální náladě. A po jakém druhu sáhnout? Jiný vybírejte pro každodenní nošení, jiný se zase hodí pro večerní akci. V každém případě ale na tento důležitý doplněk nezapomínejte. Díky vůni, která vám sedne, se rázem proměníte v šarmantního a elegantního muže.

imgw (2)

Kořeněné a dřevité vůně

Kořeněné a dřevité vůně jsou mezi muži velmi oblíbené. Nejčastějším základem jsou tóny cedrového dřeva, vetiveru nebo cypřiše. Tyto parfémy jsou luxusně elegantní a hodí se nejen pro speciální příležitosti. Kořeněná vůně podtrhne osobnost a charakter každého muže.

Letní svěžest a nezávislost

Letní dny si žádají jinou volbu parfému než v zimním období. Sáhněte proto spíše po lehčích a jemnějších vůních. Osvěžte se některou z lehčích toaletních vod a projasněte váš den svěží lehkostí, jemnou jako vánek. Vsaďte na tóny citrusových plodů jako jsou grapefruity, citrony nebo bergamot a oddejte se vašim oblíbeným letním aktivitám. Letní toaletní vody a parfémy jsou dobrým řešením nejen pro sportovce, ale i pro pány milující volnost a nezávislost.

imgw1 (2)

Kouzlo orientu

Pro milovníky orientu jsou pak skvělou volbou orientální pánské parfémy. Ty jsou neotřelé, nápadité a luxusní zároveň. Arabské parfémy podtrhnou dominantnost a jedinečnost každého muže. Jsou typické vůní orientu v podobě koření, arabské růže nebo cedrového dřeva. Dejte vyniknout vašemu šarmu a zahalte se do některé z orientálních vůní, které okouzlí každou ženu ve vašem dosahu.

Kolínské vody

Kolínská voda by neměla chybět v koupelně žádného muže. Poskytne vám okamžité osvěžení v podobě oblíbené vůně, kterou můžete bez obav aplikovat na tvář, vlasy, tělo nebo i na oblečení.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru