Ochranné plachty do každého počasí

71_zakryvaci-plachta-ruzne-barvy-2-x-4-m

Ochránit zahradní nábytek, bazén nebo například dětské pískoviště po ukončení sezóny, umožní zakrývací plachty. Své uplatnění nacházejí i na stavbách, kde je nutné zakrýt stroje nebo stavební materiál. Krycí plachty s oky jsou vyrobené z kvalitního a vysoce odolného kašírovaného polyetylenu, který chrání prakticky před všemi povětrnostními vlivy.

  • Jeho odolnost je prokázána i vůči přímým slunečním paprskům a mrazu.
  • Vítanou a samozřejmou vlastností je i nepromokavost.

Manipulace s plachtou je usnadněna díky kovovým okům, která jsou umístěna po obvodu plachty. Materiál plachty je v těchto místech zdvojen, aby nedocházelo k protržení. Tato dokonalá ochrana před počasím je vyráběná v modré, zelené, bílé a průsvitné variantě.

Jakýkoliv rozměr není problém

Praktické zakrývací plachty s oky se vyrábějí v různých rozměrech. Pokud zákazník přesto nenajde vhodnou velikost, není problém vyrobit pro něho krycí plachtu přímo na míru. Tuto možnost nabízí firma Plachty Štěpáník, která se na tyto produkty specializuje. Plachtu na míru můžete mít už do deseti dnů od odeslání požadavku.

  • Krycí plachty této společnosti vynikají vysokou odolností vůči mechanickému poškození vodě i UV záření.
  • Nacházejí tedy své uplatnění nejen u firem, ale i například na soukromých zahradách.
    • Dobrou službu udělají i při ochraně osobního vozu nebo motocyklu.

Univerzální využití

Krycí plachty jsou díky polypropylenovému materiálu lehké a dobře skladovatelné. Tento materiál je vyroben ze síťoviny, která je z obou stran opatřena polyetylenem. Díky tomu nejen odolávají všem zmíněným povětrnostním vlivům, ale také si dlouhodobě zachovávají potřebnou pružnost.

  • Polypropylenové plachty jsou vhodné i na opláštění zahradní pergoly nebo jako síť na ploty.
  • Využívají se také jako závěsy proti úniku tepla, například ve výrobních halách.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru