Obnova bytového jádra

Pokud bydlíte v panelovém bytě postaveném za dob minulých, určitě velmi dobře znáte umakartové jádro. Umakart má ale své období slávy již dávno za sebou a je nutné jej vyměnit. Některé firmy dodnes nabízejí, že starý umakart ponechají a pouze mu dají nové obezdění. Doporučujeme vám raději celé původní umakartové jádro zbourat a vyzdít nové. Rekonstrukce bytových jader je běžnou záležitostí, kterou dnes zvládne každá stavební firma v krátké době. Stačí tedy, když obětuje týden svého domácího pohodlí a budete mít novou koupelnu.panelový dům
Při výměně bytového jádra můžete změnit i velikost koupelny a dalších místností, kterých se dotýká, tedy zpravidla kuchyně a chodbičky. Využijte tuto rekonstrukci a zamyslete se, zda vám stávající rozměry místností vyhovují.
Navštivte kuchyňské studio, kde vám vytvoří 3D vizualizaci vaší nové koupelny. V panelákových koupelnách bývá málo prostoru, ale při troše šikovnosti a dobrých nápadů do ní lze umístit vanu se sprchovou zástěnou nebo sprchový kout, prostorné umyvadlo, toaletu a také velmi potřebou pračku se sušičkou. Pračku a sušičku můžete po zakoupení přechodového panelu umístit na sebe a ušetřit tím tak významnou část tolik potřebného prostoru. Staré panelákové koupelny měli také topné těleso, při zařizování nové koupelny můžete zakoupit topné těleso ve formě takzvaného žebříku, který připojíte do elektrické sítě.koupelna v paneláku
Další součástí výměny bytového jádra je i rekonstrukce kuchyňské linky. Pokud máte linku novou a jste s ní spokojeni, stavební firma ji odmontuje a po dokončení prací opět vrátí na své místo. Máte-li ale kuchyňskou linku ve stavu, kdy je třeba jí vyměnit, je rekonstrukce bytového jádra nejlepší příležitostí.
Při volbě stavební firmy berte v potaz recenze a hodnocení ostatních zákazníků. Šikovná stavební firma se bude snažit provést celou rekonstrukci v co nejkratším čase, abyste co nejméně přišli o váš komfort a pohodlí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru