Nová kuchyně jako sen každé ženy

Novou a krásnou kuchyni si zaslouží každá žena bez ohledu na to, kolik v ní tráví času. Kuchyně je srdcem domova a nedílná součást interiéru každé domácnosti. Rekonstrukce kuchyně je v současné době velmi jednoduchá záležitost.
Jako první navštivte kuchyňské studio. Zde vám poskytnou 3D vizualizaci vaší vysněné kuchyně, předem tak budete vědět, jak přesně bude vaše nová kuchyně vypadat.moderní kuchyně
Pokud se pro rekonstrukci kuchyně rozhodnete, čeká vás mnoho vybírání. Nejprve začněte tím, jak budou vypadat dvířka budoucí kuchyně, zda budou prolisovaná nebo hladká, jakou budou mít barvu a zda chcete povrchovou úpravu lesk nebo mat. Ke dvířkům také zvolte vhodné úchytky, které podtrhnou celkový vzhled kuchyně.
Jako další vás čeká volba pracovní desky, na výběr máte z mnoha materiálů od dřeva až po moderní kámen nebo nezničitelný mramor. Po výběru desky je vhodné zvolit, čím bude obložená zeď kuchyňské linky. Můžete vybrat z velkého množství různých dlaždiček nebo zvolit obložení dřevem, anebo dnes velmi moderním různobarevným sklem.
Při výběru nové kuchyňské linky můžete také využít různé vychytávky. Velmi oblíbená je potravinářská skříňka. U této skříňky myslete na to, že bude plná potravin a bude tak poměrně těžká. Rozmyslete, jestli je vhodné, aby vyjížděly všechna šuplata najednou nebo raději postupně. Jako další je šuplík na příbory, který je rozdělen do několika sekcí, některé firmy nabízejí, že jednotlivé sekce lze vytáhnout zvlášť. Při plánování kuchyně myslete také na alespoň jeden velký a vysoký šuplík pro uložení rozměrnějších hrnců a nádob.kuchyně provence
I u osvětlení můžete volit z různých možností, jako je led pásek pod celou délkou horních skříněk, osvícení linky uvnitř skříněk a podobně. Také zásuvky lze již schovat do kuchyňské linky tak, aby nerušily její vzhled.
Věříme, že novou kuchyni si zamiluje každá žena. Na výběr máte z mnoha druhů stylů jako je skandinávský styl, provence, venkovsky styl nebo styl čistě moderní.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru