Noční výhodné topení

Jakmile se přiblíží podzim a nastávají sychravé dny, tak si každý rád přitopí. Teď již jen záleží,
jaké topivo si zvolí a rozhodně chybu neudělá s kvalitními dřevěnými briketami. Samozřejmě je lepší se obrátit na výrobce, který dodává na trh jen čisté a kvalitně slisované piliny. Díky tomu totiž budeme i ekologicky topit a doma nám to bude vonět příjemně po dřevu. A na druhou stranu se musí ocenit to, že s nimi není taková práce jako se dřevem. Dřevěné brikety jsou totiž hotový produkt, se kterým se již v podstatě nemusí nic dělat, jen přikládat. A pokud chcete získat skutečně komfort, tak je ideální zaměřit se na noční brikety, které vydrží hořet poměrně dlouhou dobu a mají skvělou výhřevnost. Přece jenom je velmi příjemné vstávat do vyhřáté místnosti, když jsou rána již pěkně chladná.

p155_02_big

Nabídka nočních briket:

p188_02_big

  1. Válcové brikety kůrové – mají tmavě hnědou barvu a jsou extrémně slisované. Jejich předností je maximální doba hoření a následné žhnutí. Jsou vyrobeny ze stromové kůry a jsou vhodné do všech spalovacích systémů. Vzhledem k tomu, že ještě nabývají na objemu, je vhodné naplnit jimi pouze polovinu ohniště, nicméně svojí výhřevností a teplem potěší uživatele několik dlouhých hodin.
  2. Hranaté noční brikety kůrové – jsou extrémně slisované a tím mají i delší dobu hoření a žhnutí a to až krásných 8 hodin. Jsou rovněž vhodné do všech spalovacích systémů a to i určených na spalování tuhého paliva. Díky tomu je lze použít skvěle na noční topení. Samozřejmě jsou vhodné na topení i přes den, pokud zrovna budete vědět, že se delší dobu domů nedostanete a poté je rozhodně velmi příjemné přijít do vytopeného prostředí.
  3. Rašelinové – tyto brikety jsou opětovně vhodné pro denní i noční topení. Jen s tou zvláštností, že jejich základní materiál není stromová kůra, ale čistá, výběrová rašelina. Tyto noční brikety jsou rovněž zpracovány podobnou technologií a lze je též použít do všech topných systémů. Výhřevnost v noci potěší až 7 hodin, což je ideální.
  4. Uhelné – jak sám název napovídá, tak základní složkou je vysokoenergetické sušené uhlí. Tyto noční brikety jsou vhodné pro klasická kamna, která mají rošt. Jejich předností je skutečně malý obsah síry a vydávané dlouhotrvající teplo. Tyto noční brikety jsou vhodné pro celodenní intenzivní topení a řadí se skutečně mezi značkové produkty.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru