Máme pro vás skvělý tip na rekonstrukci toalety

K výměně toalety nedochází tak často, ale – když už, tak už! Mnozí o novinkách, které jsou k mání na trhu ani nevědí, proto je nesledují. Jedou si tu svou klasiku a možná, když dojde k výměně pouze toaletní mísy a poté na návštěvě u známých, kteří jsou pokrokovější, zjistí, o co přišli, je jim teskno. Proto, než budete kompletně přestavovat váš toaletní prostor, zvažte, zdali by se vám nehodila toaleta, která za vás prakticky vše udělá, a to v komfortu, o jakém se vám nesnilo. Pravdou je, že počáteční výdaje budou větší, ale konečný vzhled a práce, kterou pak ono zařízení odvede, za to určitě stojí.

toaleta s bidetem

Plánovali jsme rekonstrukci koupelny i prostoru, kde se nachází WC. Původně jsem požadovala i bidet, ale pro něj se místo bohužel nenašlo. Bylo nám nabídnuto klasické WC s přídavnou sprškou. Říkala jsem si, alespoň něco. I když, po pravdě, nedovedla jsem si dost dobře představit, jak budu v míse manipulovat se sprchou a možná proto jsem se uchýlila k internetu. A povedlo se, našla jsem svůj sen. Závěsnou toaletu se zabudovaným bidetem.
Musím přiznat, že na první pohled se manžel zhrozil. Cena se mého snu se mu zdála přemrštěná. Já jsem ale už věděla, co zařízení umí a naprosto splňovalo mé požadavky. Manžel začal slyšet na to, že dochází mimo jiné i k velké úspoře vody!

koupelna se závěsnou toaletou

A to dokonale zbystřil. Navíc – tato vychytávka je báječná pro majitele nepříjemných hemeroidů, ale i pro jejich prevenci. Vy nepotřebujete už k očistě klasický toaletní papír či vlhčené ubrousky, které jen ještě více znepříjemňují bolestivá místa.  Systém různě nastavitelných trysek a čistá voda o teplotě, kterou vy si sami nastavíte, udělá vše za vás. Už se chystáte sáhnout po ručníku, abyste intimní místa otřeli dosucha a opět rozdráždili bolestivé hemeroidíky? Kdepak! V naprostém komfortu se teplý vzduch postará o dokonalé osušení.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru