Kvalitní produkty usnadní práci

Nejen v potravinářství, ale rovněž i v jiném odvětví se vyplatí mít vhodné přepravní obaly, které budou odpovídat Evropským normám. S přepravkami se setkáte i v jiném průmyslu, jako je technický nebo spotřební. Zkrátka plastové přepravky naleznou vždy uplatnění. Navíc jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, kterým je polyetylén. Vynikají rovněž vysokou odolností vůči olejům a kyselinám, což se například zase hodí pro automobilový průmysl. Musí se jim rozhodně nechat i jejich praktické skladování, které spočívá v tom, že se dají na sebe krásně skládat a zapadnou pěkně do sebe, tudíž nehrozí samovolné sesunutí.

klt přepravky

Výroba kvalitních přepravek

Rodinná firma, která se zabývá výrobou různých přepravních obalů, dodává svým klientům rovněž další materiál, což jsou například vozíky pro manipulaci s přepravkami. Přepravky si lze zvolit v různých barvách a dokonce není problém si je nechat potisknout logem firmy, tudíž bude jasně zřetelné, kdo je majitelem. KLT přepravky jsou ve většině případů modré nebo si je lze objednat i v šedé barvě. Investice do nich není nijak závratná a nabízí skutečně bezpočet možností.

  • Jsou v nabídce o různých velikostech a rovněž i objemu.
  • Rozměrově odpovídají k bezproblémové přepravě na EUR a ISO- paletách.
  • Dosahují vysoké odolnosti vůči olejům, tukům, ale také kyselin a louhů.
  • Mají praktické ergonomické úchyty, které jsou určeny pro ruční přenosy.
  • Každá KLT přepravka má dokonce i svoje plastové víko, což je další přínosný benefit.
  • Rodinná firma myslela i na takový detail, že díky nim není problém přepravky zaplombovat.

pojezdové kolečko

Další komponenty

Do své provozovny nebo dílny si můžete rovněž pořídit praktické otočné kolečko s brzdou, vlastně jich můžete využít ihned několik podle potřeby, kam je budete chtít připevnit. Opět se nabízí v několika velikostech a také se odlišují podle toho, kolik můžete nanést, například na vozík, kilogramů přepravovaného materiálu. Vidlice je vyrobena z ocelového výlisku a v otočné hlavě vše jistí dvojité kuličkové ložisko. Díky takovýmto komponentům se daleko snadněji pracuje.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru