Královna obývacího pokoje


Ne nadarmo se říká, že je sedací souprava královnou pokoje, protože ať chcete nebo ne, tak zabírá největší prostor a v podstatě je ihned viditelně na ráně. Již to jen značí, že je třeba vybrat takovou, aby odpovídala designově pokoji a přitom ovšem splňovala všechny parametry pohodlí. Pokud máte dostatečně velký prostor, poté se můžete zaměřit i na větší sedací soupravu, která bude do písmene L nebo si lze pořídit i kvalitní sedací soupravy do U, ty rozhodně poskytují ještě vyšší komfort.

rohová sedací souprava

Sedací souprava do U, je v tomto případě navržena přední designérkou Anke Reuter a bezpochyby nabízí několik možných řešení na její použití, což samozřejmě využijete v případě, že jste početnější rodina nebo máte dobré přátele, se kterými chcete trávit společný čas a nechcete se nijak omezovat. Parádní jsou područky, které umožní pohodlné sezení a v podstatě poskytují i komfortní službu. Celá sedací souprava je prošitá, tudíž se jedná o skutečně do detailu propracovaný prvek. Dalším přínosným bonusem jsou nastavitelné nožičky, které mohou dokonce dosahovat i výšky až 20 cm. To samozřejmě umožní snadnější údržbu pod sedací soupravou.

rohová sedací souprava

Menší prostory nemusí být bez sedačky

V takovém případě se vyplatí pouvažovat o rohové verzi, která bude navíc rozkládací a ještě poskytne svým majitelům úložný prostor. Má bytelnou konstrukci, kterou zajišťuje masivní bukové dřevo a pohodlné sezení je pro vás připraveno z kvalitní evropské pěny. Rohové sedací soupravy rozkládací Domino jsou elegantním řešením do domácností, a navíc materiál se velmi snadno udržuje. Sedací souprava má ještě další přínosné benefity, které si vychutnáte při jejím užívání. Funkce Relax se například postará pouhým dotykem o to, abyste si nastavili polohování opěráku a sedáku, podle vašich priorit. Přirozeně nechybí polohovaný podhlavník a vysoký opěrák, který zaručí pohodlné posezení.
Ani v jednom případě nebudete litovat investice, vždyť si sedací soupravu nekupujete každý den a navíc proč si nedopřát to nejlepší pohodlí, které si můžete vychutnat pouze v domácím prostředí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru