Kalendáře pro každou příležitost


I v této moderní době je stále pravdou, že kalendář v tištěné podobě má své osobité kouzlo a o to více, když jej tvoří nějaké blízké téma. Není totiž problém, aby se dal sestavit například z krásných a blízkých fotografií, ke kterým se budou vázat osobní příběhy. Navíc existuje bohatá nabídka i samotných vazeb a formátů. Nástěnné kalendáře mohou velmi snadno a rychle vyplnit prázdná místa, stolní kalendář zase bude vždy rychle po ruce a zvláště pokud se bude jednat o plánovací pracovní verzi. Kalendář může být velmi vhodným dárkem, ale rovněž může skvěle naplnit i reklamní kampaň. Každá firemní společnost si může objednat reklamní kalendáře a opět se nabízí mnoho různých variant a provedení.

kalendář

Odborné provedení s odpovídajícím designem

Pokud by vás zajímala samotná výroba kalendáře, poté je lepší se obrátit na odborníky, kteří mají dlouholetou praxi v oboru a dokáží vytvořit jedinečný produkt, který bude odpovídat představám přesně na míru. Ideální je český vydavatel, který nabízí stěžejní produktovou řadu kalendářů. Díky nim je celá řada kalendářů, které dokáží vytvořit úsměv na tváři a pohladit i na duši. Český producent Helma 365 provádí tisk kalendářů podle požadavků a výsledkem je vysoce kvalitní tisk, design i detaily, které dodají kalendářům jisté kouzlo. Podle potřeby specialisté zvolí vhodný tisk, který bude ideální pro danou zakázku.

kalendáře

Ještě něco navíc

Český nakladatel svými výsledky dosahuje mezi přední příčky a jeho roční produkce je více než 6 miliónů kusů. Kalendáře a diáře Helma můžete najít ve dvaceti evropských zemích, což již svědčí o velmi dobře odvedené a precizní práci. Výhodou jsou samozřejmě i větší objednávky, kdy vám společnost nabízí objemové slevy a dopravné zdarma již od 600,- Kč. Z jejich nabídky širokého žánru kalendářů, zápisníků a diářů si skutečně vybere úplně každý. Nahlédněte i vy do nabídky českého vydavatele těchto skvostů či pracovních produktů.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru