Jemná vlněná příze

V současné době lze na trhu najít skutečně vysokou kvalitu vlněných přízí. Co vás ale možná doslova uchvátí, pokud jste příznivci háčkování a pletení, tak jsou barevné kombinace. Je pravdou, že poslední dobou se barvám meze nekladou a tak není důvod, proč si nezkusit vyrobit jedinečný produkt. Například ponožková pletací příze se nabízí ihned v několika možných variantách a skutečně nádherných barvách. No a kdo zrovna barevným kombinacím nefandí, tak rozhodně nemusí zůstat pozadu s vybranými barvami, které budou nejvíce odpovídat jeho představám.

pletací příze

Potisk příze a volba háčků

Díky moderní technologii si lze pořídit jednopramennou přízi, která má vysoký podíl vlny. Na každém výrobku je napsáno, zdali se dá prát v pračce, při jaké teplotě a jakým způsobem lze vyrobený módní doplněk i sušit. Jedině tak budete spokojeni i s výslednou prací a dlouhodobým nošením. Potisky jsou totiž skutečně zajímavé a barevné přechody se vám hodí i například na jiné háčkované oblečení, než jen ponožky.

Fantazii se meze nekladou a zvláště když zvolíte správný háček, tak vám to půjde pěkně od ruky. K odpovídající přízi se samozřejmě doporučují i různé velikosti. Nabízí se rovněž sady háčků na háčkování, a zde s koupí rozhodně nepochybíte. Správnou velikost budete mít vždy vše pěkně při ruce. 22 háčků od velikosti 0,6 do 6,5 mm, které jsou k dispozici v praktickém koženkovém pouzdře, udělají radost i jako dárek.

sada háčků

Ponožková příze má velký úspěch

V současné době, jak to vypadá, tak se zpět do módy vrací pletené ponožky. Tady se můžete dokonale kochat melírem, tečkami, barevnými přechody. Jemná vlna je dostatečně pevná a s úpravou superwash. Můžete ji směle použít i na kojenecké nebo dětské oblečení. Nabídka přízí je skutečně velmi bohatá a každý si nalezne mezi nimi tu pravou, která mu padne na první pohled do oka a v hlavě vyčaruje mnoho nápadů, jak ji uplatnit. Není problém si vybrat přízi, která bude mít i více vláken, což opět rozšíří další možnosti použití.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru