I malá změna způsobí velké zázraky

Pokud zrovna neplánujete výměnu nábytku či celkovou přestavbu a cítíte, že je čas něco změnit, protože je všechno již dlouhou dobu stejné, nabízí se celkem jednoduché řešení. Účinnost barev a různých vzorů může totiž dokonale oživit prostory. Mnohdy postačí, když si pořídíte dekorační polštářky a rozložíte je na vhodná místa. Nejen, že změní prostory, ale navíc pomohou i praktickým způsobem. Rozhodující bude především vzhled povlaku, který se dá různě obměňovat. Motivy nebo barvy jsou různé, a tak se v podstatě během chvíle dá atmosféra proměnit. Každý si může zvolit motiv podle svého uvážení, jelikož v nabídce je skutečně dostatečně velký výběr. Nechybí sváteční motivy, retro polštářky, květinové vzory nebo zvířecí portréty. Dokonce není problém si zadat požadavek na ušití jiného dekoru či barvy, ale i atypických rozměrů polštářů.

20200916-124832

Náplně jsou nesmírně důležité

Existuje několik verzí a přirozeně každý si může vybrat tu odpovídající jeho potřebě.

  • Vatová výplň je celkem běžná u klasických polštářků. Je prodyšná, měkounká a celkově polštářek působí objemně.
  • Polystyrenové kuličky zajistí ještě větší komfort, zvláště pokud si plánujete tak trochu zalenošit a využít dekoraci pod hlavu. Právě tato náplň zajistí příjemné zaboření a polštářek se vytvaruje podle těla.
  • Bylinky jsou rovněž vhodné pro náplň dekorativních polštářků, jen je třeba si dát pozor na jejich aroma. Zvláště pokud by byl v rodině alergik. To by poté tento bytový textil s voňavou náplně rozhodně moc úspěchu neudělal.

20200110-1428101

Polštářky do dětských a studentských pokojů

Rodiče potěší i bohatá nabídka pro děti. Snadno tak lze vybrat ten nejoblíbenější motiv nebo téma, které bude odpovídat zájmům dětí nebo jejich hlavním hrdinům. Dětské polštářky tak vyniknou prakticky na všech místech v pokojíku, a navíc se stanou oblíbenou součástí jejich každodenního používání. Zvláště když na nich bude obraz toho, co jim je nejbližší. Polštářky mohou být i skvělým dárkem, který nejen, že dekorativně vynikne v dětském soukromí, ale navíc bude jeho praktickou součástí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru