Erotika, jak ji ještě neznáte


Některé erotické pomůcky mají doslova univerzální využití. Mohou zpestřit sexuální zážitky ženám, mužům, homosexuálům i heterosexuálům. V poslední době roste obliba vibračních masážních hlavic. S touto zajímavou „hračkou“ mají dobré zkušenosti i ženy, pro které bylo do té doby vyvrcholení pouze zbožným přáním. Vibrační hlavice má také tu výhodu, že ji lze používat i přes oblečení. Je to dáno jejím silným výkonem.

vibrační hlavice

  • Vibrační hlavice se doporučuje také mužům, kteří mají problém s erekcí.
  • Stačí ji přiložit na spodní stranu žaludu a trochu se uvolnit.

Erotické pomůcky ale nejsou určeny pouze pro single potěšení. Dokáží totiž dodat tu pravou jiskru i do partnerského sexu. Zkuste překvapit svého partnera nebo partnerku a uvidíte, o jaké potěšení jste až dosud přicházeli. Vibrační hlavici si můžete nastavit na potřebný výkon tím, že si zvýšíte nebo snížíte rychlost.

Dildo se zajímavou vychytávkou

Dildo neboli imitaci penisu používají ženy odnepaměti. Vyráběly se z mnoha různých materiálů. V současné době mají ženy k dispozici bezpečné a příjemné materiály, které jsou k jejich tělu příznivé.

  • Dilda jsou navíc vylepšena přísavkou, díky které se dají uchytit na hladký povrch.
  • Dilda s přísavkou tak mohou být vaším příjemným společníkem při sprchování nebo koupeli.
    • Stačí si to jen představit.
    • Připevníte si dildo k podlaze nebo stěně a máte zcela volné ruce.
    • Erotické hrátky mohou začít.

dildo
Dildo s přísavkou není pochopitelně určeno pouze ženám. Spoustu rozkoše s ním zažijí také muži. A to nejen homosexuálové. Proč nevyzkoušet dosud nepoznané? Obohatit si svůj sexuální život znamená větší spokojenost. A navíc je prokázáno, že pravidelný orgasmus je dokonalým bojovníkem proti stresu a některým civilizačním chorobám. A je to rozhodně ta nejpříjemnější prevence.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru