Ekokočka


Nebojte, nejedná se o zvířecího domácího mazlíčka, ale o název voňavého království s kosmetickými produkty a nejen jimi. Pojďme se na chvíli zastavit u voňavého krámku, který nabízí něco zcela speciálního pro tělo, ale i pro domov. Poslední dobou se hodně diskutuje o tom, co je pro nás zdravé a co pomáhá například při nějakých obtíží. Každý chce žít zdravě a podporovat i zdravé životní prostředí. Pokud patříte mezi takové zákazníky, poté rozhodně nahlédněte do zákulisí malého krámku, který na svých pár metrech čtverečných ukrývá přírodní poklady. Ani nemusíte otevírat dveře a již se k vám bude linout vůně přírodních bylinek, olejů a esencí. Zkrátka je to krámek, kde to voní a mimochodem se dá skutečně vybírat z bohatého sortimentu. K dispozici jsou mýdla, mléka, krémy, různé masti, oleje, svíčky, ale i mnoho další potřebných drobností, které se mohou hodit jako milý dárek.

kosmetika

Nahlédnutí do zákulisí

Zřejmě vás bude zajímat, proč zrovna se obchůdek jmenuje Ekokočka. Je to jednoduché. Majitelka si velmi přísně střeží, co zde bude prodávat, jaké je složení produktů. Navíc důvěřuje českým producentům a samozřejmě i domácí výrobě. Vše co zde zakoupíte je voňavé, mnohdy i s léčivými dotyky přírody a navíc je to v malosériové produkci. Tyto skvosty vznikají s láskou v dílnách, kde se do každého kousku vyrobeného produktu dodává energie a vy získáváte to nejlepší složení a kombinaci. Bylinky, oleje i přírodní esence vytváří harmonickou součást kvalitní kosmetiky.

make up

Pro každého se zde něco najde

Je celkem logické, že každý potřebuje něco jiného a díky tomu je paleta pestrá a pro každého se zde nalezne odpovídající kosmetika i další potřebný sortiment. Velkou výhodou je, když budete bydlet poblíž Vsetína, kdy můžete obchůdek navštívit, ale i ti, kteří bydlí daleko, tak nemusí truchlit. Můžete si sortiment vybrat v internetovém obchodu a zásilková služba vám voňavý balíček doručí až domů. Tak jednoduše můžete odměnit sami sebe a koupit si přesně to, co vám udělá radost.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru