Efektivní stínění pro každou příležitost

V současné době je na výběr skutečně velké množství produktů, které pomohou chránit před slunečními paprsky. Mezi nejrozšířenější patří žaluzie, které mají bohaté zastoupení na trhu. V nabídce jsou nejen různé barvy, ale rovněž vyhotovení či montáž. Horizontální žaluzie se tak staly celkem běžnou záležitostí domácností i pracovišť. Není divu, jejich předností je finanční investice, design a nakonec ani montáž není nijak složitá. Nicméně existují i jiné možnosti a není problém žaluzie nahradit rolety. Ani zde nic nezůstává pozadu, ale pokud se zaměříte na interiér, tak by bylo lepší svůj výběr soustředit na látkové rolety, které svojí nabídkou rovněž nešetří. I v tomto případě poskytnou skvělé stínění a design, který oživí nejeden prostor.

černé rolety

Na čerstvém vzduchu a v bezpečí

Jakmile se trochu oteplí, tak se jistým úkrytem stávají pergoly. U mnohých nemovitostí tam můžete spatřit nejen dřevěné nebo hliníkové pergoly, ale rovněž bioklimatické pergoly. V podstatě se jedná o nejmodernější trend v hliníkových pergolách, avšak umožňují uživatelům daleko vyšší komfort.
· Fungují jako zábrana při dešti.
· Umožňují regulaci stínění podle potřeby.
· Skvěle odvětrávají přehřátý vzduch.
· Zajišťují zdravé a naprosto ideální klima uvnitř pergoly.
· Je možnost venkovní žaluzie ovládat i chytrým telefonem, tudíž není potřeba vstávat, ale dostatečně si užít relax.
· Venkovní rolety lze sladit i s rolety na okna, ty poskytnou jistý interiérový komfort a budou přínosem.
Pokud je součástí domu i například zimní zahrada, tak ani ta nemusí zůstat bez správného zastínění. V tomto případě je ideální plissé, které se rovněž hodí i do oken a dokáže vyřešit stínění střešních oken.

žaluzie

Zvolte vhodné stínění včas

Tak jako se připravujete na zimní období, tak není třeba odkládat montáž stínící techniky. Je pravdou, že častokrát díky moderním produktům, je velmi těžké si vybrat nejen tvar, barvu či provedení. Nicméně nic není ztraceno, stačí se obrátit na odborníky, kteří jsou profesionálové na stínění a zajisté vám poradí to nejlepší pro vaši nemovitost, okna či pergolu. Neváhejte a podívejte se na bohatou nabídku stínící techniky Nové žaluzie.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru