Dřevěné pergoly

Vybavte si okolí vašeho domu různými praktickými doplňky ze dřeva. Vaši zahradu krásně doplní a ozdobí zahradní altány. Jako garážové stání vám poslouží dřevěné přístřešky a pro posezení u odpolední kávy nebo během grilování zase klasické pergoly.

Tyto prvky vám přináší Pergola Dřevěná s.r.o. Všechny výrobky jsou vyráběny s ohledem na přání a požadavky zákazníka. Finální produkt je tak výsledkem řešení na míru, a to s ohledem na technologické možnosti. Možností je i vlastní montáž, kdy je zákazníkovi dodán detailní návod včetně kompletního spojovacího materiálu, díky čemuž tak sestavení pergoly, altánu či přístřešku zvládnete i sami.

pergola

Dřevěné zahradní pergoly

Zkrášlete vaši zahradu a dopřejte si příjemné a útulné místo vybízející k posezení a relaxování a dopřejte si k tomu i potřebné soukromí. Dřevěná zahradní pergola je skvělou volbou pro párty, oslavy, posezení s rodinou i s přáteli. Stačí je už jen doplnit nějakým tím zahradním nábytkem a útulné místo pro trávení volného času je na světě. Pergola zahradní může být volně stojící nebo postavená ke zdi domu. Stačí si jen zvolit z různých typů a designů. Vyberte si ze zahradních pergol různých rozměrů, tak aby finální pergola taková, jak si ji představujete a dokonale zapadla do vaší zahrady.

garážové stání

Přístřešky na auto jako levnější alternativa garáže

Jak parkovat u domu? Přístřešky na auto se hodí všude tam, kde z jakýchkoliv důvodů není možná zděná garáž. Poslouží vám nejen z praktického hlediska. Parádně ochrání vaše auto či motorku před nepříznivým počasím a povětrnostními vlivy. Zároveň se také stane designovým prvkem exteriéru domu. Garážové stání v podobě přístřešku je možné vyrobit jak pro jedno, tak i pro dvě vozidla. Tato varianta je levnějším, a přesto velmi praktickým řešením pro parkování automobilů a motorek v moderním stylu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru