Dokonalé dětské království!

Pro naše děti jsme schopni snad úplně všeho. Trávit s nimi společný čas je tím nejkrásnějším darem za naše snahy a lásku. Samozřejmě je pro nás důležité, kde vyrůstají a jak se v daném prostředí cítí. Každý chce mít pro své malé zlatíčko ten nejdokonalejší dětský pokojíček!království v dáli
Každé dítě je jiné, ale některé věci jsou opravdu dost podobné. A i když se stále častěji vytahuje na světlo generové stereotypy, tak opravdu vysoké procento, až většina malých holčiček touží po tom, že se stanou tou nejkrásnější princeznou, tak proč jim tyto dětské fantazie nesplnit, když je to vlastně celkem jednoduché?
Z dětského pokoje vytvořte to nejdokonalejší království, stačí pár úprav a bude hotovo!
Barvy
Samozřejmě, že království není růžovo bílé, ale možná to s jednorožci, co dneska malé holčičky tolik zbožňují, takto vypadá. Vhodné je tedy vymalování dětského pokoje do požadovaných barev a holčička se hned bude cítit lépe. Stejně tak přistupujte i při výběru nábytku do pokojíčku a nevybírejte zbytečně křiklavé barvy.
Postel a doplňky
Jak vypadá dokonalá postel té nejjasnější princezny? No to je přeci jednoduché, má nebesa! Je to doplněk, který v dnešní době není těžké sehnat. Pokud nechcete kupovat zbrusu novou postel, existují i nebesa, která se dají jednoduše připevnit k té stávající. Stejně tak povlečení by mělo být podle motivů, které se nejvíce hodí. Co se týče doplňků v pokojíčku jako netřeba kasička ta kapesné, velice vhodná je ve stříbrné barvě nebo přímo tvaru truhly.princezna a jednorožec
Tapety
Nejedná se o klasické tapety, ale spíše samolepky na zeď. Je možnost si vybrat z několika různých motivů, buď oblíbených hrdinů, či více abstraktní, jako jsou nějaké hvězdičky či kytičky. Pokud máte šikovné ruce, je možnost si zakoupit pouze šablony, ke kterým jsou přiloženy potřebné barvy a zeď sami pomalujete oblíbenými motivy nebo filmovými postavičkami.
Hračky
Největší samozřejmostí je, že vaše princezna si vybírá hračky, které ji nějakým způsobem charakterizují, panenky v peřinkách, koníci a jednorožci. Tato výbavička vaší maličké dokonale zútulní její malé království!

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru