Dětský pokoj, který si vaše dítě zamiluje

Dětský pokoj nepředstavuje pouze místo na spánek, ale i na hraní a rozvíjení se. I z tohoto důvodu by se nemělo jednat o holý prostor se čtyři bílými stěnami, ale o místo, kde se bude dítě cítit bezpečně a bude zde rozvíjet svou kreativitu. Jak toho ale docílit? Je důležité si uvědomit, že dětský pokoj představuje prostor pro človíčka, který se neustále rozvíjí. A to, co mu ještě před pár lety přišlo úžasné a neokoukané se rázem mění ve fádní a dětinské. Dá se tedy vytvořit dětský pokoj, jehož vybavení poroste společně s dítětem? Můžete se svěřit do rukou šikovných architektů nebo designérů, ale věřte, že pomocí našich rad zvládnete vybavit dětský pokoj na jedničku i bez cizí pomoci.
 
Dívčí pokoj

Investice, která se vyplatí

Pokojíček na motivy oblíbené pohádky nebo filmu je rozhodně dobrý nápad, tedy do doby, než z něj dítě vyroste. Což bývá rychleji, než si vůbec stihnete uvědomit. A dříve nebo později přijde okamžik, kdy se budete muset pouštět do rozsáhlé rekonstrukce nanovo. Stejnou chybou by ale bylo zařídit dětský pokoj rovnou tak, jako by měl patřit dospělému studentovi. Takže jak z téhle zapeklité situace ven? Dítě by se mělo hlavně v prvních letech obklopovat prostředím, ve kterém se bude cítit dobře.

Moderní interiér
 
V kategorii – dětský pokoj najdete v mnoha obchodech s nábytkem přesně to, co hledáte. Variabilní nábytkové moduly, které rostou společně s dítětem. Na jednotlivých kusech nábytku rozhodně nešetřete, volte kvalitní materiály, které jsou bezpečné a splňují veškeré předepsané normy pro dětský nábytek. Ideální je v tomto případě volit třeba masiv, který představuje dlouhou životnost a jen tak se neokouká. Kvalitní nábytek lze pak v průběhu let obměňovat barevnými dekoracemi a doplňky, tak se pokoj nestane nikdy okoukaným. Ve výsledku tak ušetříte nemalé peníze, které by bylo zapotřebí investovat do nového nábytku.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru