Co by nemělo chybět v dílně žádného kutila

Žádný nadšený domácí kutil se neobejde bez svého výsostného království – dobře zařízené dílny. Jak takovou dílnu zařídit a jakým nářadím ji vybavit? V kutilské dílně pochopitelně nesmí chybět pracovní stůl a židle, neměli byste však zapomínat ani na dostatek úložného prostoru.

frézování

Úložný prostor umožní udržet v dílně pořádek

Abyste měli ve své dílně kam ukládat nářadí, nástroje a materiál, je potřeba ji vybavit vhodnými úložnými prostory. Mohou to být regály, police nebo skříně. Důležité je, aby vše v dílně mělo své místo a nemohlo dojít k úrazu, například při převržení regálu. Proto všechny úložné prostory v dílně důkladně připevněte ke zdi.

Jaké pořídit nástroje a nářadí?

Pokud ve snaze ušetřit vybavíte svou dílnu levnými nástroji z východoasijského dovozu, záhy zjistíte, že vám práce příliš od ruky nepůjde. Na kvalitě v tomto segmentu opravdu záleží. Při obrábění kovů budete potřebovat kvalitní technické frézy, při broušení zase značkové brusné kotouče a brusku. I když úspěšnému dokončení projektu bude stát v cestě tvrdá keramická kachlička, korunkový vrták do dlažby od značkového výrobce se s ní hravě vypořádá.

vrtáky

Kde sehnat kvalitní nářadí a nástroje za rozumnou cenu?

Pokud přemýšlíte, kde sehnat pro vaši kutilskou dílnu vybavení s nejlepším poměrem výkonu a ceny, měli byste se obrátit tam, kam pro vybavení dílny chodí nejen zkušenější kutilové, ale především profesionální řemeslníci – do firmy Cominvest CZ. Jejich hlavní konkurenční výhodou je již více než 30 let zaměření na dovoz kvalitního zboží od prověřených značkových výrobců, kteří mají mezi profesionálními řemeslníky na celém světě skvělý zvuk. V jejich sortimentu najdete značky Karnasch, Keil, Rotabroach a mnohé další, které si řemeslníci pochvalují pro jejich dokonalý výkon za skvělou cenu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru