Bydlet můžete během velmi krátké doby

Žijeme v době, která nám nabízí skutečně mnoho různých výhod. A dokonce není problém si vybrat vaše rodinné sídlo a během třech měsíců bydlet. Myslíte, že je to pro vás ideální? V tom případě na vás čeká nabídka, kterou vám přináší montované rodinné domy. Jejich stavební konstrukce je totiž navržena tak, že se dá provést bez použití mechanizace. To otevírá velké možnosti, dají se v podstatě postavit kdekoliv i v méně přístupném terénu.

20210630085734325343002

Dokonce podle jistého návodu se do stavby může pustit každý šikovný kutil, bude totiž potřebovat pouze běžné nářadí. Pokud si někdo nebude jistý, že by tuto velkou stavebnici bezpečně složil, samozřejmě není problém povolat odborníky. Těm to navíc půjde rychleji od ruky, protože znají vše do posledního detailu. Nemusíte se bát o stabilitu domu, jelikož ji tvoří ocelová konstrukce a přirozeně vysoce kvalitní a trvanlivý materiál, který zajistí pohodové bydlení po dlouhou řadu let.

Sestavy pěkně na míru

Pokud se zaměříte na základní sestavu, tak jsou v nabídce domy o rozměrech 12,5 x 6,5 metrů, které budou odpovídat 3+kk. Ovšem to není jediná nabídka. Levné montované domy na klíč nabízí daleko víc. K základní stavbě se totiž mohou přidávat další moduly, a to a to celkem do libovolného tvaru. Vaše představy se dají snadno zrealizovat do dispozičního řešení. Vše záleží na domluvě. Svoje rodinné sídlo si můžete rovněž doplnit venkovní terasou nebo jištěným stáním pro motorová vozidla. Vše bude příjemně designově působit a vy získáte komfortní bydlení ve velmi krátké době.

20210701105223515389588

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme vyřešit i další související situace.

  • Financování stavby, kdy naši poradci pomohou získat nejvýhodnější hypotéku.
  • Vyřízení stavebního povolení.
  • Nabízíme rovněž program, jak bydlet rychle a bez hotovosti. To se vyplatí v případě, že nelze rychle zajistit kompletní hypotéční úvěr.
  • Profinancovat s námi můžete celou stavbu, nebo celkový projekt včetně pozemku.
  • Vždy poradíme a zodpovíme vaše dotazy.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru