Biologicky odbouratelné nádobí na každou party

Pořádáte oslavu, na kterou máte pozváno poměrně hodně lidí a čeká vás i příprava vhodného občerstvení? Už automaticky saháte po jednorázovém plastovém nádobí? Řekněte si zavčasu stop a zkuste to od tentokrát trochu jinak, více ekologicky. A nemusíte zrovna vytahovat vaše talíře a sklenice z kuchyně. Stačí když umělohmotné talíře, kelímky, brčka a příbory nahradíte ekologickou alternativou, kterou je jedlé nádobí.

177_banner-1364x1024-kombinace-03

Zahradní oslava, kde se nehromadí odpad a plasty
Ideální zahradní oslava je taková, která se nejen vydaří, ale rovněž taková, na které se nehromadí zbytečně moc odpadu a plastů. Jak to ovšem vyřešit s konzumací jídla? Úplně jednoduše. Díky jedlému nádobí nevytvoříte žádný odpad ani plasty, a to je skvělá zpráva pro životní prostředí. Touto nenásilnou formou pro vás uděláte velkou službu naší planetě. Jednorázové nádobí, které můžete po použití sníst je skvělou ekologickou náhradou toho umělohmotného. A oproti němu má ještě navíc i mnohem příjemnější vzhled, díky čemuž tak je vhodné i pro slavnostnější příležitosti.
Dejte si pšeničné otruby
Komu zbude místo v žaludku, může si na talířích nebo příboru dokonce i pochutnat. Máte rádi pšeničné otruby? Pak si na talířích, příboru a jedlých kelímcích určitě pochutnáte a zároveň i vašemu tělu dodáte přírodní suroviny. A pokud nejste zrovna při chuti, nevadí. Jestli máte na zahradě kompost, nádobí můžete v klidu uložit do něj a nechat ho samovolně kompletně rozložit.

159_rrrzg

Kompletní výbava pro jakékoliv jídlo a pití
Kromě talířů z pšeničných otrub můžete pro vaši zahradní party využít i další jedlé nádobí ze sortimentu, které je vhodné k podávání studených i teplých pokrmů. V nabídce nechybí misky, kelímky na nápoje, jedlá brčka a ani příbor. Vybrat si můžete i z doplňkového prodej nejrůznější míchátka nebo tyčky na výrobu lízátek pro děti.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru